SOUNDTRACK GOLDEN PASS

SOUNDTRACK Golden Pass – buďte součástí festivalu!

Na rok 2019 jsme pro vás připravili novinku:

SOUNDTRACK Golden Pass pro všechny milovníky filmové hudby, kteří si především nechtějí nechat ujít zvýhodněné vstupné na všechny jedinečné koncerty v kryté koncertní hale.

Těšíte se na koncerty na hlavní stage v naší krásné modré kryté koncertní hale? Pořiďte si SOUNDTRACK Golden Pass a získejte tak za výhodnou cenu vstup na všechny koncerty hlavního programu!

Festivalový SOUNDTRACK Golden Pass vám je vstupenkou na všechny koncerty hlavního festivalového programu, který i letos bude nabitý filmovou hudbou, večerními velkolepými koncerty jak českého, tak mezinárodního filmového nebe, odpoledními programy pro celou rodinu a večerními afterparty. Již nyní se můžete těšit na velkou swingovou noc v režii Jiřího Vejdělka v rámci Slavnostního zahájení, na koncertní provedení filmu Šakalí léta, oscarový film Amadeus Miloše Formana se symfonickým orchestrem, nebo exkluzivní předpremiéru muzikálové senzace We Will Rock You. Nebude chybět ani klasická česká pohádka Šíleně smutná princezna s živou hudbou a zpěvem a divácky oblíbené Hvězdy Stardance, které budou tentokrát tančit na pohádkové melodie.

U SOUNDTRACK Golden Passu  získáte také řadu benefitů jak během festivalu, tak i mimo něj: Sleva 10% na festivalový merchandise, partnerské slevy, zákaznické balíčky, přednostní odbavení na řadě festivalových stanovišť – to vše a mnohem víc získáte se SOUNDTRACK Golden Passem s unikátním kódem jen pro vás. Přesný soupis výhod budeme průběžně zveřejňovat zde a na našem Facebooku i Instagramu. Benefity stále doplňujeme a tak vám již nyní můžeme slíbit, že budou až do začátku festivalu neustále přibývat.

 

SOUNDTRACK Golden Pass bude k vyzvednutí v Poděbradech v Hotelu Libenský ve festivalovém Guest service, v době konání festivalu. Společně se zakoupením passu vám zašleme unikátní kód, který můžete používat online pro všechny benefity vč. zakoupení SOUNDTRACK festivalového merchandise.
Prodej tohoto druhu vstupenek pro letošní ročník festivalu bude ukončen ve chvíli, kdy bude vyčerpána jejich kapacita nebo kapacita na jednotlivé koncerty.

Seznam benefitů, které získáte se zakoupením vašeho Golden Passu:

– 10% sleva na festivalový merchandise, možnost nákupu online zde

– 20% sleva na ubytování v Hotelu DANCING HOUSE 

– 20% sleva na konzumaci v restauraci Ginger & Fred v Tančícím domě v Praze

– Dárkový košík mléčných dobrot od společnosti MILKO

– 20% sleva na eshopu společnosti PRECIOSA

– Láhev minerální vody Korunní

– Vstup do festivalové AUDI Lounge zóny

Kingdom Come: Deliverance PS4 – kód na stažení hry

– 30 % sleva na plyšovou hračku nebo sportovní dres Wannado

 

Další benefity pro vás budeme průběžně doplňovat.

Buďte součástí SOUNDTRACKu a pořiďte si váš festivalový pass již nyní – jejich množství je omezené, nakupujte rychle!

Koupit vstupenky SOUNDTRACK GOLDEN PASS