Hvězdy StarDance
31. 8. 2019 13:00 Koncertní hala

Z pohádky do pohádky: Pohádkové melodie v tanečních choreografiích Jana Ondera

Po loňské úspěšné premiéře tanečního odpoledne v kryté koncertní hale jsme i letos do hlavního programu festivalu zařadili taneční program hvězd ze StarDance. Jan Onder tentokrát připravil speciálně pro SOUNDTRACK Poděbrady choreografie, které Vás provedou Z pohádky do pohádky.

Elsa z Ledového království se tak na parketu potká s Popelkou nebo Princeznou se zlatou hvězdou. Svůj milostný příběh tanečními kroky zatančí Kráska a zvíře nebo Tarzan. Se zvířátky z Madagaskaru budeme Hledat Nema. Zatouláme se do Doby ledové a na vše dohlédne Lví král.

Tyto a další pohádkové melodie na festivalovém parketu ztvární tanečníci a slavné osobnostize StarDance; těšit se můžete vedle Jana Ondera na tanečníky z loňského provedení – Danu Batulkovou, Kateřinu Baďurovou, Michala Padevěta, Veroniku Lálovou a premiérově také na Danielu Šinkorovou, Marii Doležalovou nebo Veroniku Arichtevu.

Přijďte si vychutnat filmově hudební pohádkové příběhy vetknuté do tanečních kroků!

Jan Onder je český tanečník s mezinárodními úspěchy a se svou partnerkou se pravidelně účastnil nejprestižnějších tanečních soutěží po celém světě. V pořadu StarDance tančil třikrát, z toho dvakrát zvítězil, a to s Danou Batulkovou a Kateřinou Baďurovou. Obě královny tanečního parketu se v naší show připravené speciálně pro SOUNDTRACK Poděbrady představí právě po jeho boku. Své taneční umění předvede i vítězka show z roku 2015 Marie Doležalová, která si zatančí s tanečním partnerem Markem Zelinkou.

Přijďte se projít lehkým tanečním krokem pohádkovým světem!

Koupit vstupenky Hvězdy StarDance 31. 8. 2019 13:00 Koncertní hala